Aksident në Katllanovë, humb jetën një 72-vjeçar nga Shkupi

Një 72-vjeçar nga Shkupi ka humbur jetën në aksidentin rrugor pasi që vetura e tij ka dalë nga rruga kryesore afër fshatit Katllanovë, njoftojnë nga MPB.

“Më 25.12.2018 në orën 17:00 në rrugën lokale fshati Petrovec-Katllanovë, në hyrje të fshatit Katllanovë G.M. (72) nga Shkupi me veturën e tij “Honda” me targa të Shkupit ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rrugës kryesore. Nga lëndimet e mara në vendin e ngjarjes G.M. ka ndërruar jetë.

Në vendin e ngjarjes është bërë ekspertizë.