Цел свет го фали фустанот на Емили Ратајковски (Фото)


Манекенката Емили Ратајковски синоќа беше во центарот на вниманието на новогодишната прослава во Њујорк.

Денеска, кога ја објави фотографијата на Инстаграм, нејзиниот изглед го пофалија фановите ширум светот.

Емили носеше фустан од чипка со длабоко деколте. Таквиот „аутфит“ не е изненадување, ако се знае дека младата британка многу почесто е разголена отколку што е облечена.