Време е за Black Friday шопинг лудило во Скопје Сити мол


На 24 ноември (петок) во Skopje City Mall започнува Black Friday шопинг лудилото!

Како и секоја година SkopjeCityMall нека биде местото кое сите вие љубителите на шопингот сигурно нема да го одминете. Од 10:00 часот продавниците на омилениот трговски центар ќе обезбедат специјални попусти за сите купувачи во рамките на акцијата BlackFriday.

Модните продавници, како и оние за бела техника најавија намалувања на цените кои ќе се движат од -10% па се до -60 и -70%.

И оваа година најавуваме продолжување на BlackFriday&Weekend попустите во текот на целиот викенд, до недела, 26 ноември. Не го пропуштајте најголемиот шопинг настан за оваа година!

Дали сте подготвени за најголемиот шопинг настан за оваа година?

  1. Убаво одморете се и хидрирајте се
  2. Договорете ги вашите најблиски партнери за купување и
  3. На 24.11 тргнете на незаборавен шопинг во SkopjeCityMall на денот кога целиот свет го зафаќа шопинг лудилото наречено BlackFriday!

Сегледамево Skopje City Mall!

(Комерцијален текст)