(Видео) Касиљас тренира во фитнес сала

Голманот на Порто, Икер Касиљас објави фотографија од тренинг во фитнес сала.

– Работа во тек, напиша голманот на својот Твитер профил.

Претходно, Шпанецот, кој претрпе срцев удар на почетокот на мај, изјави дека ќе почека до март за да донесе конечна одлука за својата иднина.