Тоалетата стана фармерки: Тропскиот принт на Џенифер Лопез е секогаш ИН

САД- Кога пред 20 години, поп-ѕвездата и актерка Џенифер Лопез ја облече провокативната тоалета со тропски принт на Версаче на наградите „Греми“ , шоубизнисот веќе не беше ист.

Новиот моден момент се случи вчера во Мајами. За време на ручек со семејството, Лопез донесе епска одлука да облече тесни како цигари фармерки со тропскиот принт во комбинација со бели патики. Таа ѝ дава на публиката сѐ што сака и нигогаш не ни здосадува од модата на Лопез.