Рики Мартин со сопругот го очекуваат четвртото дете

САД- Поп-ѕвездата од Порторико Рики Мартин (47) и сопругот Јосеф го очекуваат четвртото дете со помош на сурогат мајка.

Двојката ги има близнаците Матео и Валентино (11) и ќерката Лусија (8 месеци).

-Сакаме големо семејство, изјави Мартин.