Гламурот на „Critics Choice Awards“: Која ѕвезда има најубаво деколте?

Шарлиз Терон во „Селин“

САД- Калифорнија викендов по 25-ти пат беа одржани „Critics Choice Awards“. Критиката ги одбра најдобрите остварувања и актери.

Никол Кидман во „Армани“

Што се однесува до црвениот килим, кој всушност на манифестацијата е син, изобилуваше со фантастични креации.

Ен Хатавеј

За разлика од друг пат или некои други манифестации, црните нијанси беа реткост, а предност им се даде на оние во интензивни бои и металик сјај, тренд што го забележавме и на „Златните глобуси“.

Џенифер Лопез
Кејт Бекинсејл
Зендаја во „Том Форд“