(Фото) Се преврте автомобил кај МАНУ


Утрово, се случи тешка сообраќајна несреќа на булеварот „Крсте Мисирков“, во близина на МАНУ, кога автомобил се преврте на покрив.

Засега нема информации за повредени и евентуални жртви. Од МВР повеќе детали најавуваат за подоцна.

Сообраќајот се одвива нормално, а автомобилот е означен со заштитни конуси.