Black Deals во Фешн Груп: Купуваме повеќе парчиња, за многу помалку

Кој рече дека најдобрите попусти мора да се случат во петок? Fashion Group подготви супер понуди за своите клиенти, а во истите, можете да уживате веќе од овој четврток https://bit.ly/3r39JtE .

Окаиди

Денот е како создаден за добар шопинг на сите оние парчиња во кои се вљубивте на прв поглед, но секогаш посакувавте истите да бидат на супер намалување. Сега е вистинско време и да ги повлечете од кошничка сите оние производи на кои секогаш им се враќавте, но поради одредени причини, никогаш не пристигнаа во вашиот плакар!

Бициани

Утрово, за официјално започнато е прогласено намалувањето до -30% во рамки на промоцијата Black Deals на целата есен-зима колекција кое важи за сите брендови на Fashion Group, освен за омилениот бренд за модни додатоци Parfois каде има супер промоција.

Десигвуал

Таму пак, ќе уживате во шопингот на омилените селектирани парчиња на намалување на -30%, а истовреме и во неодоливата Cross Sale промоција -10% за еден, -20% за два и повеќе купени производи.

Гес

Ако за момент помисливте дека заборавивме на најмалите, тогаш ги прогласуваме Black Deals во Okaidi за започнати! Одберете ги најдобрите парчиња изработени од најквалитетните материјали за најслатките, сега, на намалување од -50% за вториот производ со пониска цена.

Манго

За сите оние пак кои сакаат да го избегнат метежот и секогаш го одбираат шопингот од дома пред физичкиот, од петок, 26-ти ноември, подготвиме специјално издание на Black Flash Deals каде сместивме супер производи од нашите брендови на намалување кое достигнува и до -70% на селектирани артикли.

Парфуа

Сега е вистинско време да си ги направите сите шик комбинации што ги замисливте со највпечатливите чанти од оваа сезона, со џемперите во кои ќе уживаме цела зима, со капутите и јакните како едни од најкултните парчиња кога се студените денови во прашање.

СкочиСода

За да ви ја олесниме потрагата по најбараните парчиња сезонава, направивме мала селекција од брендовите на Fashion Group во која знаеме дека ќе се вљубите, но бидете сигурни дека истите ќе ги набавите меѓу првите, бидејќи залихите се намалуваат со неверојатна брзина!

(ПР текст)

Спрингфилд
Супердрај