(Фото) Џони Деп многу ослабнал, фановите мислат дека е болен


Американскиот актер Џони Деп отсекогаш бил слаб, но новите фотографии од неговата посета на Европа го покажуваат актерот во многу лоша состојба која ги натера неговите фанови да искажат загриженост за неговото здравје.

Деп (54) на новите фотографии изгледа бледо и анорексично, а фановите не можат да одлучат дали е тоа така поради неговата нова улога или тој навистина има проблеми со здравјето.

Можно е Џони Деп да се подготвува за неговата нова улога и дека поради тоа изгубил неколку килограми. Неговиот следен филм ќе биде премиерно прикажан во септември, а се вика „City of Lies“ и ги обработува убиствата на легендарните рапери Тупак Шакур и Ноториус БИГ.