Холивуд 2018: Која е кралица на голотијата?

САД– Холивуд годинава го потресуваа скандали, обвинувања, имаше предатори и жртви, тие што молчеа прозбореа, виновниците се судат или платија големи суми оштета.

Црвениот килим беше разновиден- по него продефилираа од ѕвезди до старлети, и сите се натпреваруваа која ќе облече по проѕирна, нјуд тоалета и ќе ги сруши по гледаност социјалните мрежи.

Меѓу фаворитките се Ријана, Бијонсе, Џинифер Анистон, Сара Џесика Паркер, Бела Хадид, Кендал и Кајли Џенер, Џенифер Лопез…