Северина носи чанта која е хит на сезоната

Хрватска-Регионалната поп-ѕвезда Северина Којиќ летово во разни комбинации ја носеше трендовската чанта од пластика на Валентино која чини 1680 евра.

Во Мадрид ја комбинираше во спортски стил, а на отварање на продавница во Загреб ја искомбинира со необичен стрит изглед.