Провокативен црвен килим 2017: Која е најзгодна ѕвезда?

САД- Ѕвездите оваа година со задоволство ја покажуваа својата кожа на црвените килими. Еве ги славните дами со најпровокативен изглед.

Џенифер Лоренс на премиерата на филмот “Мајка”, Хајди Клум на доделувањата на “VMA” наградите, манекенката Бела Хадид на Мет Гала, Џенифер Лопез на доделувањето на наградите „Билборд„, манекенката Емили ратајковски во Кан…