Концерт на Здравко Чолиќ на 15 јуни во Национална арена

Од денес се пуштени во продажба билетите (по цена од 300 денари) за концертот на балканската поп-ѕвезда Здравко Чолиќ, на 15 јуни во Национална арена Филип Втори Македонски, во организација на „Прагма продукција“.

Чолиќ лани во ноември, имаше два спектакуларни концерти во ВИП Арената „Борис Трајковски“.

Фото: Б. Грданоски