Кели Брук умешно ги крие вишокот килограми (ВИДЕО)

Кели Брук изминатите години важеше за жена со најубаво тело во светот, но оваа титула изгледа дека полека и се лизга од раце.

Причината за тоа се вишокот килограми кои таа умешно ги крие. Овој пат Брук објави кратка снимка на Инстаграм на која позира во едноделен костим за капење и во описот напиша „Рум пунч за појадок“.

A post shared by Kelly Brook (@iamkb) on