(ВИДЕО) Катарина Ивановска со провокативна празнична честитка

Македонската манекенка Катарина Ивановска преку својот профил на Инстаграм ја честиташе Новата година со провокативно видео.

Манекенката е една од популарните македонски јавни личности на социјалните мрежи, а само на Инстаграм ја следат повеќе од 50 илјади следбеници.

Таа неодамна се оствари и во улогата на мајка и го роди синчето Вања.

Ивановска после породувањето веднаш се врати во топ-форма.

Happy New Year Wish u all the best???

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on