Боб Дилан гостуваше кај Џими Фалон и не кажа ниту збор

Славниот музичар и текстописец Боб Дилан, гостуваше во емисија на познатиот шоумен Џими Фалон. Реткост е или речиси не се ни случува, Дилан да се појави на емисија, но овојпат го прекрши барем ова правило.

Сепак, Дилан не изусти ниту еден збор во текот на шоуто.