Takimi Zaev – Ivanov zgjati vetëm 2 minuta, Ivanov do ti drejtohet popullit

Presidenti i Maqedonisë Gjorge Ivanov sot ka pranuar kryeministrin Zoran Zaev dhe ministrin e jashtëm Nikolla Dimitrov.

Nga kabineti i tij informuan se takimi ka zgjatur shumë shkurtë dhe se gjatë ditës së sotme Ivanov do të ketë paraqitje deri tek qytetarët e Maqedonisë.

Koha e paraqitjes së tij nuk dihet saktë se kur do të ndodhë.