Ngushëllime nga Han me rastin e aksidentit tragjik me autobus

Komisari për Zgjerim dhe Politikë Fqinjësore Johanes Han sot shprehu ngushëllime me rastin e aksidentit tragjik në autostradën Shkup – Tetovë.

“Më vjen shumë keq për aksidentin tragjik që ndodhi mbrëmë në autstradën Shkup – Tetovë në Maqedoninë e Veriut. Mendimet tona janë me familjet dhe miqtë e viktimave dhe të lënduarve”, shkruan në tuiter eurokomisari Han.