Се сврши Џеј Ло

Се сврши Џеј Ло
САД- Поп-ѕвездата и актерка Џенифер Лопез се сврши со спортистот Алекс Родригез, со кого се забавува и живее заедно од 2017 година. Фотографијата со неверојатниот дијамантски прстен ја објави на нејзиниот профил на Инстаграм.

Запросувањето се случило за време на нивниот романтичен одмор на Бахамите.

Ова ќе биде четврти брак за Лопез , а втор за Родригез. Од претходниот брак со Мар Ентони, Џенифер има близнаци Макс и Ема , а Родригез две ќерки од бракот со Синтија Скуртис- Наташа и Ела.

Споделување со вашите пријатели: