Џенифер Лопез позира во хеланки со принт од своето лице

Џенифер Лопез позира во хеланки со принт од своето лице

Пејачката Џенифер Лопез излезе нова колекција спортски хеланки.

Освен што го возбуди фитнес светот со својот десетдневен предизвик без јагленохидрати и шеќери, учествува во шоуто „Светот на танцот“, а го снима и филмот „Хастлерс“, во кој глуми стриптизерка.

како сето ова да не и е доволно, па сега излезе со нова колекција спортски хеланки кои се многу необични. Имено, на себе го имаат лицето на Џеј Ло.

Таа одлучи да ги рекламира со фотографија на која во нив позира легната во фотелја, насмевната. Облечена е во црн спортски градник и така ги покажа мускулестите раце и стомакот.

Изгледа неверојатно за жена на возраст од 49 години.

Споделување со вашите пријатели: