Џенифер Конели многу ослабе, ги изненади обожувателите

Џенифер Конели многу ослабе, ги изненади обожувателите
Актерката Џенифер Конели (48) толку ослабе што ги изненади обожувателите со своето последно појавување.

Таа се појави на премиерата на еден филм во Калифорнија, а многумина забележаа дека актерката драстично ослабела.

Отсекогаш била со витка линија, но никогаш до сега толку слаба, па и коските на нозете и идеа до израз.

Таа почна кариера како детски модел, а прва улога и беше во филмот „Once Upon a Time in America“.

Споделување со вашите пријатели: