Се вери оскаровката Џенифер Лоренс

Се вери оскаровката Џенифер Лоренс
Оскаровката Џенифер Лоренс (28) се сврши за Кук Марони (34), потврди нејзиниот портпарол, според магазинот „Пипл“.

Лоренс и Марони ја започнаа врската минатата пролет, а оттогаш повеќепати беа видени заедно во јавност.

Кук ја побарал за сопруга Џенифер во вторникот вечерта во ресторан во Њујорк, по што двојката излезе со насмевка, а актерката имаше огромен прстен на раката.

Споделување со вашите пријатели: