Наоми Кембел го „лови“ младиот Лијам Пејн

Наоми Кембел го „лови“ младиот Лијам Пејн
Лиам Пејн, 25-годишниот екс-пејач на групата One Direction беше забележан на состанок со 48-годишната Наоми Кембел.

 

Еден од најголемите светски модели Кембел и пејачот Пејн се појавија заедно на концерт во Лондон. Двојката била забележана вчера во О2 клубот.

Тие почнале да флертуваат еден со друг минатата недела преку Инстаграм. Лиам ѝ пишал на Наоми дека е “совршенство” за него, и таа го нарекла “добра душа” во социјалната мрежа.

Лиам е познат по тоа што одамна паѓа на постари жени. Неговата поранешна сопруга и мајка на неговиот син е 35-годишата британска пејачка Шерил Кол.

Пејн се раздели со Шерил во јули минатата година и оттогаш е одврзана. Наоми исто така нема долго време маж во својот живот.

Споделување со вашите пријатели: