(Фото) Холивуд: Најмоќни ѕвездени двојки

(Фото) Холивуд: Најмоќни ѕвездени двојки
САД- На црвениот ќилим, рака под така, на доделувањето на престижните награди „Златен глобус“ во Лос Анџелес, ѕвездите позираа со своите партнери. Велат, тие им се најголемата поддршка, и со награда и без награда.

Најмногу внимание предизвика двојката Бредли Купер со топ-манекенката Ирина Шајк и Мајкл Даглас со кетрин Зета –Џонс. Во оваа моќно  друштво се најдоа и актерите Хју Грант, Џеф Бриџис, Никол Кидман, Идрис Елба, Антонио Бандерас и топ-моделот Хајди Клум.

Споделување со вашите пријатели: