Ilda Bejleri bën ndryshimin që nuk pritej në kulmin e Botërorit 2018

Moderatorja sportive Ilda Bejleri është në kulmin e vëmendjes.

Pamja e saj në emisionin sportiv që prezanton ka mahnitur tifozët. Në të gjitha daljet e saj kanë dominuar fustanet super të shkurtër dhe të ngjitur pas trupit.

Por mbrëmjen e djeshme Ilda ka bërë ndryshimin e befasishëm. U shfaq me një jumpsuit që gjithashtu i nxirrte në pah anën e saj më të mira. Ilda Bejleri mbetet sexy pavarësisht veshjes.