Grubi ironizon Selën: Edhe këta ikën

Deputeti i BDI-së dhe shefi i kabinetit të kryetarit të BDI-së, Ali Ahmeti. Artan Grubi ka ironizuar me vendimin e Aleancës për Shqiptarët për largimin nga Qeveria.

“Edhe këta ikën” ka qenë komenti i Artan Grubit në facebook.

Ai ka shkruar një tjetër koment edhe gjatë votimit të kryeprokurorit publik.

“61 vota pa LR PDSH, pa PDSH, pa IK edhe pa Amdi Bajramin”, ka shkruar Grubi.

Ai së fundi ka qenë më aktiv me qëndrimet e tij se maxhoranca aktuale LSDM dhe BDI kanë siguruar shumicën dhe se nuk varet nga dy deputetët e ASH-së