(FOTO)Reshjet e dendura të shiut përmbytin Tetovën

Cikloni Vladimir, për të cilin kishte paralajmërime gjatë gjithë kohës, ka goditur së fundmi pjesët veriperendimore të vendit, me bubullima reshje dhe stuhi, njofton Medial.mk.

Në Qytetin e Tetovës ka rrënë shumë shi ku si pasojë e kësaj është vështirësuar lëvizja e automjeteve, duke bërë Qytetin të notojë në ujë nga përmbytjet e dendura të shiut./Medial.mk.