Dua Lipa kapet mat! Kalon natën me yllin e Realit të Madridit

CNN turk ka shkruar se Dua Lipa ka kaluar natën me yllin e Real Madrid, Marco Asensio. Dua Lipa performoji para finales së Champions League e cila u luajt midis Real Madrid dhe Liverpool me fitues spanjollët 3-1. “Dua Lipa dhe 22-vjeçari i Real Madridit, Marco Asensio, e kaluan natën bashkë në Kiev pas përfundimit të ndeshjes”, pohon CNN turk! Dua Lipa shkëlqeu me performancën e saj në finalen e Champions League 2018, e cila u mbajt në Kiev. Ajo u vlerësua shumë pozitivisht dhe arriti të argëtonte mbi 70 mijë tifozë në stadium.

Mirëpo duket se jo gjithçka ka përfunduar me aq për këngëtaren shqiptare, pasi CNN turk ka shkruar se 22 vjeçarja pas përfundimit të ndeshjes e kaloi natën me yllin e Realit të Madridit, Marco Asensio.

Thuhet se pas përfundimit të ndeshjes ata kanë qëndruar gjatë gjithë natës së bashku në një hotel, shkruan Icon.

Kujtojmë se spanjolli Marko Asensi, gjatë kësaj nate fitoi edhe titullin e Ligës së kampionëve pas triumfimit me rezultatin 3-1 ndaj Liverpool-it.